På spåret
Pgm 1 - 28 oktober
Alexandra Zazzi/Niklas Wikegård (15 p)
Pamela Andersson/Tomas Bolme (22 p)
Pgm 2 - 4 november
Kajsa Ingemarsson/Magnus Härenstam (27 p)
Caroline af Ugglas/Göran Hägg (40 p)
Pgm 3 - 11 november
Pamela Andersson/Tomas Bolme (32 p)
Camilla Läckberg/Ulf Karlsson (32 p)
Pgm 4 - 18 november
Natalia Kazmierska/Thomas Petersson (24 p)
Caroline af Ugglas/Göran Hägg (33 p)
Pgm 5 - 2 december
Anne Lundberg/Johan Wester (35 p)
Camilla Läckberg/Ulf Karlsson (23 p)
Pgm 6 - 9 december
Susanne Ljung/Claes Moser (18 p)
Kajsa Ingemarsson/Magnus Härenstam (34 p)
Pgm 7 - 16 december
Alexandra Zazzi/Niklas Wikegård (16 p)
Camilla Läckberg/Ulf Karlsson (33 p)
Pgm 8 - 23 december
Susanne Ljung/Claes Moser (19 p)
Natalia Kazmierska/Thomas Petersson (24 p)
Pgm 9 - 30 december
Anne Lundberg/Johan Wester (38 p)
Alexandra Zazzi/Niklas Wikegård (26 p)
Pgm 10 - 6 januari
Susanne Ljung/Claes Moser (20 p)
Caroline af Ugglas/Göran Hägg (44 p)
Pgm 11 - 13 jaunari
Pamela Andersson/Tomas Bolme (30 p)
Anne Lundberg/Johan Wester (43 p)
Pgm 12 - 20 januari
Kajsa Ingemarsson/Magnus Härenstam ( 34 )
Natalia Kazmierska/Thomas Petersson (32 )
Final
20/2
20/2
Lisa Syrén & Johan Wester är På spåret-mästare!
Semifinaler
6/2
Lisa och Johan klara för final!
13/2
Jessika och Hans klara för final!
Kvartsfinal
30/1
(Två bästa grupptvåorna)
Fredrik & Filip till semifinal!
Fredrik Lindström & Peter Apelgren - 28p
Fredrik Wikingsson & Filip Hammar - 29p
Filip Hammar/Fredrik Wikingsson - 18
Jessika Gedin/Hans Rosenfeldt - 26
Lisa Syrén/Johan Wester - 33
Siw Malkvist/David Bexelius - 27
Grupp A |
|
|
|
|
|
30/11 Marie Jungstedt / Rickard Olsson - 32 Fredrik Lindström / Peter Apelgren - 37 19/12 Fredrik Lindström / Peter Apelgren - 18 Lisa Syrén/Johan Wester - 35 9/1 Lisa Syrén/Johan Wester - 40 Marie Jungstedt / Rickard Olsson - 15 Lisa Syrén och Johan Wester går vidare direkt till semifinal! Fredrik Lindström och Peter Apelgren är tvåa i gruppen och kvalificerade för kvartsfinal. |
|
|
|
|
|
|
Poäng |
V |
O |
F |
Match- |
Marie Jungstedt / Rickard Olsson |
47 |
0 |
0 |
2 |
0 |
Fredrik Lindström / Peter Apelgren |
55 |
1 |
0 |
1 |
2 |
Lisa Syrén/Johan Wester |
75 |
2 |
0 |
0 |
4 |
Poäng = sammanlagd poäng alla gruppmatcher |
|
|
|
|
|
Grupp B |
|
|
|
|
|
5/12 Zinat Pirzadeh / Göran Greider - 30 Jessika Gedin / Hans Rosenfeldt - 38 26/12 Jessika Gedin / Hans Rosenfeldt - 41 Filip Hammar / Fredrik Wikingsson - 39 Jessika Gedin och Hans Rosenfeldt går vidare direkt till semifinal! 16/1 Filip Hammar / Fredrik Wikingsson - 33 Zinat Pirzadeh / Göran Greider - 23 Filip Hammar och Fredrik Wikingsson går vidare till kvartsfinal! |
|
|
|
|
|
|
Poäng |
V |
O |
F |
Match- |
Zinat Pirzadeh / Göran Greider |
53 |
0 |
0 |
1 |
0 |
Jessika Gedin / Hans Rosenfeldt |
79 |
2 |
0 |
0 |
4 |
Filip Hammar / Fredrik Wikingsson |
72 |
0 |
0 |
1 |
2 |
Poäng = sammanlagd poäng alla gruppmatcher |
|
|
|
|
|
Grupp C |
|
|
|
|
|
12/12 Tina Ahlin / Marcus Birro - 17 Camilla Lundberg/Robert Aschberg - 26 2/1 Camilla Lundberg / Robert Aschberg - 24 Siw Malmkvist / David Bexelius - 26 23/1 Siw Malmkvist / David Bexelius - 29 Tina Ahlin / Marcus Birro - 24 Siw Malmkvist och David Bexelius är segrare i sin grupp och går vidare till semifinal! |
|
|
|
|
|
|
Poäng |
V |
O |
F |
Match- |
Tina Ahlin / Marcus Birro |
41 |
0 |
0 |
2 |
0 |
Camilla Lundberg/Robert Aschberg |
50 |
1 |
0 |
1 |
2 |
Siw Malmkvist / David Bexelius |
55 |
2 |
0 |
0 |
4 |
Poäng = sammanlagd poäng alla gruppmatcher |
|
|
|
|
|
Lisa Syrén / Johan Wester - 41
Jessika Gedin & Hans Rosenfeldt - 27